офіційний сайт

ВОЛИНСЬКІ НАЦГВАРДІЙЦІ ВІДЗНАЧИЛИ 30-РІЧЧЯ ЗАСНУВАННЯ

З річницею керівний і особовий склад військової частини привітали голова обласної ради Григорій Недопад, народні депутати України Вячеслав Рубльов та Ірина Констанкевич, Луцький міський голова Ігор Поліщук, представники громадськості і духовенства.

«На території нашої області є багато військових частин, але саме представників Національної гвардії України ми бачимо найчастіше. Вони несуть службу в державних та урядових організаціях, охороняють об’єкти критичної інфраструктури, дипломатичні представництва, пильнують правопорядок під час різноманітних масових зібрань і найголовніше: дають відсіч російським окупантам. Тож від себе особисто та всього депутатського корпусу хочу подякувати вам за те, що ви бороните Україну від загарбників, за те, що виконуєте усі завдання в тилу та оберігаєте наш спокій». , – зазначив Григорій Недопад.

Також очільник Волиньради відзначив почесними грамотами чотирьох нацгвардійців.

До вітальних слів та нагородження військовослужбовців доєдналися народні депутати України. «Національна гвардія має таку назву не випадково – вона захищає національну ідентичність нашої країни та кожної української сім’ї. Тож бажаю, щоб ви ніколи не звертали з вашого шляху та завжди були на захисті національних інтересів. Ми ж вам у всьому будемо допомагати», – зазначив Вячеслав Рубльов.

Ірина Констанкевич також подякувала військовослужбовцям та передала для потреб частини квадрокоптер.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*