офіційний сайт

ВОЛИНСЬКА ЕКСТРЕНКА ЗНОВУ НАЙКРАЩА В УКРАЇНІ

Бригада фахівців центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф стала переможцем 10-го чемпіонату України з екстреної медичної допомоги серед 26 команд з усієї України, і отримала головний приз – повнопривідний реанімобіль.

Конкурсні завдання були сформовані з урахуванням викликів війни. Кожна команда мала продемонструвати свої навички у наданні допомоги при масовому ураженні вибухівкою, обстрілами тощо. Для створення ситуацій, найбільш наближених до реалістичних, помічників професійно гримували. Також використовували унікальне для України симуляційне обладнання – професійні манекени, які повністю відтворюють стани людини – дихають, реагують зіницями на світло, дозволяють проводити моніторинг життєвих показників, штучну вентиляцію легень, УЗД тощо.

За результатами змагань перше місце виборола бригада комунального закладу «Волинський центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф». «Нашій команді, як переможцям, вручили ключі від автомобіля КІА, придбаний за підтримки фундації першої леді Олени Зеленської. Це сучасний повнопривідний реанімобіль, який обладнаний для надання невідкладної допомоги пацієнтам. Він буде переданий в одне з наших відділень «швидкої», яке потребує його найбільше». – розповів очільник волинської екстренки Володимир Шмаль.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*