офіційний сайт

ВОЛИНСЬКА ЕКСТРЕНКА ОНОВИЛА ЧЕРГОВЕ ВІДДІЛЕННЯ

На входини після реконструкції адміністрація центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф запросила і представника засновника комунального підприємства – голову Волиньради Григорія Недопада.

Один з найбільших підрозділів волинської екстренки розташовується на орендованих площах медичного об’єднання Луцька. Керівник центру Володимир Шмаль розповідає, що умови перебування бригад за цією адресою м’яко кажучи були не задовільними: «Стіни доїдала пліснява, пощерблена підлога, ледь зачинялися двері, елементарно бракувало розеток». Між тим, каже, саме Луцьке міське відділення ЕМД №1 КП «ВОЦЕМДМК» працює з найбільшим навантаженням – удвічі інтенсивнішим, ніж в середньому по області. За минулий рік – це було майже 16,5 тисяч виїздів на виклики.

Володимир Шмаль зазначив, що ремонтні роботи виконали власним коштом. Замінили підлогу, комунікації, двері, встановили прилад для підігріву води. А ще зонували і вмеблювали простір – тепер тут є кімнати для роботи і відпочинку медичного персоналу, а також невеличка кухня з потрібним обладнанням, адже чергування бригад триває добу.

Голова обласної ради Григорій Недопад зазначив, що від медиків екстренки часто залежить порятунок життів. «Це фізично складна та емоційно виснажлива робота. Тому персонал повинен мати гідні умови, де би міг відпочити в короткі проміжки між викликами. Адміністрація, яка дбає про комфорт своїх працівників, у праві розраховувати на повну їхню віддачу. Головне – це люди і їхня професійна мотивація», – підсумував голова Волиньради зусилля волинської екстренки в облаштуванні умов праці для бригад невідкладної медичної допомоги.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*