офіційний сайт

ВОЛИНЬ СТАЛА ПАРТНЕРОМ МІЖНАРОДНОГО ПРОЄКТУ UCORD

За результатами додаткового відбору та проведеного міжнародними експертами оцінювання новим учасником швейцарсько-українського проєкту «Згуртованість та регіональний розвиток України» стала Агенція регіонального розвитку Волині.

UCORD зосереджується на трансформації організаційних структур агенцій регіонального розвитку (АРР) в Україні, а також розбудові їх спроможностей задля утвердження їх ролі провідників та фасилітаторів відновлення, здатних визначати регіональні пріоритети та формувати партнерства для розробки і втілення проєктів, які сповна реалізовують потенціал регіонів.

У результаті цього партнерства Агенція регіонального розвитку Волині планує отримати допомогу в реалізації флагманських проєктів із водопостачання, водовідведення, управління відходами, а також інноваційних проєктів у сфері культури й культурних індустрій. Крім того співпраця з міжнародною організацією дасть змогу долучити до навчальних програм, міжрегіональних та міжнародних обмінів досвідом проєктних менеджерів із громад області.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*