офіційний сайт

ВОЛИНЬ ПРИЙМАЄ ТАКОЖ І ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ВІЛЬНОЇ БОРОТЬБИ U23

Участь в офіційному відкритті чергового спортивного дійства, що відбувається на теренах Волині, взяли голова обласної ради, очільник регіонального осередку Національного олімпійського комітету України Григорій Недопад, парламентар Вячеслав Рубльов, керівництво Асоціації спортивної боротьби України та області, спортивні функціонери та спонсори заходу.

Чемпіонат України з вільної боротьби проводиться з метою відбору найбільш підготовлених юнаків і дівчат до складу національної збірної України. Так, більше 200 учасників з усієї України виборюють сьогодні право на участь в Чемпіонатах Європи та світу.

У турнірі змагатимуться спортсмени 2001–2005 р.н., які мають відповідну підготовку не нижче І розряду, у складі команд міст, областей, спортивних шкіл, закладів спеціалізованої освіти спортивного профілю із специфічними умовами навчання, ФСТ та спортивних клубів. Чоловіки змагатимуться у вагових категоріях від 57 до 125 кг, а жінки від 50 до 76 кг.

Голова Волиньради Григорій Недопад вітаючи учасників та організаторів чемпіонату зауважив, що сьогодні в обласному центрі Волині відбувається одразу кілька спортивних змагань всеукраїнського рівня.

«Мене неабияк тішить, що сьогодні наш регіон є направду спортивною меккою. На теренах Волині триває чемпіонат з козацького двобою, змагаються лучники, проводяться змагання з важкої атлетики, а також чемпіонат із художньої гімнастики, – зауважив він. – Понад століття вільна боротьба є олімпійським видом спорту, і українські спортсмени завжди демонстрували гарні результати із цього спортивного єдиноборства та піднімались на найвищі сходинки спортивного Олімпу. Щиро бажаю учасникам турніру продемонструвати свій найкращий результат. Нехай переможуть найсильніші».

Переможці та призери чемпіонату будуть нагороджені медалями і дипломами Мінмолодьспорту, а також цінними подарунками від організаторів та спонсорів змагань. Загальний призовий фонд серед чоловіків і жінок за перші 10 місць складає 200 тисяч гривень.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*