офіційний сайт

ВОЛИНЬ ГОТУЄ МІЖНАРОДНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ ФОРУМ

Відбулось перше організаційне засідання робочої групи з підготовки та координації проведення Міжнародного бізнес-форуму «Volyn Invest 2024». До складу робочої групи увійшли депутати обласної ради, голова Григорій Недопад та його заступник Григорій Пустовіт.

Захід організовується з метою продемонструвати економічний потенціал Волині як прикордонного регіону, перспективи його соціально-економічного розвитку та залучення інвестиційних ресурсів. Усе це невід’ємні складові Стратегії регіонального розвитку Волині, яка актуалізується за сприяння Проєкту USAID «ГОВЕРЛА». Форум заплановано провести наприкінці весни. Очікується, що у ньому візьмуть участь понад 200 осіб, в тому числі й дипломати, управлінці, інвестори та представники бізнесових кіл іноземних держав. Також до участі мають намір запросити урядовців профільних міністерств нашої держави, очільників місцевих органів влади, підприємців та експертів. Зокрема, очікується участь Першого віцепрем’єр-міністра України – міністра економіки України Юлії Свириденко, керівника Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» Габріеля Абрахама, очільника ТПП України Геннадія Чижикова та інших почесних гостей.

Програмою передбачено проведення низки панельних дискусій та презентацій. Одна з них буде присвячена перспективним галузям промисловості Волині: автомобільна, АПК, легка промисловість, логістика, ІТ, деревообробка тощо. Волинська Торгово-промислова палата поділиться успішними історіями місцевого ТОП бізнесу. Волинський регіональний офіс Проєкту «ГОВЕРЛА» представить новостворену геоінформаційну систему Волині. Науковці Луцького національного технічного університету розкриють тему: «Інноваційний розвиток повоєнного відновлення Волині» та продемонструють тематичні виставки нових розробок та стартапів. На завершення планується провести ярмарок проєктів та підписання меморандумів про співпрацю.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*