офіційний сайт

ВІТАННЯ ГОЛОВИ ОБЛАСНОЇ РАДИ З ДНЕМ ЖУРНАЛІСТА

Вельмишановна волинська медійна спільното! Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята.

Суспільство і світ уже давно оцінили вагу і значимість, роль і призначення журналістики. Вільний доступ до інформації, безперешкодність її викладу та поширення є ознаками свободи слова і вільного демократичного суспільства, в якому шануються не тільки права, а й обов’язки. Окрім того – це метод пізнання і просвітництва, формування свідомості і впливу на неї, долання часу та відстані, нарешті – високі технології.

Шановні майстри пера і слова! У вашій професії є те, що ототожнює її з покликанням. Це вроджений хист, особливе розуміння слова і світу, окремішність суджень і вражень. А ще – це поєднання професійних і громадянських чеснот, відчуття суспільного пульсу і суспільної відповідальності, відданість об’єктивності та правдивості. Нехай це сповна оцінять ті, для кого ви працюєте.

У теперішню визначальну добу нашої національної історії ваша роль виходить за межі професійної. Ви в авангарді тих, хто формує новітні традиції вшанування Героїв, єднає суспільство, не тільки словом, а й активним волонтерством підтримує воїнів. У ваших рядах і ті, хто сам став на захист країни.

У день професійного свята прийміть сердечні вітання і щирі побажання успішної реалізації планів, здійснення мрій, матеріального та творчого процвітання, здоров’я, благополуччя і усіх гараздів. Хай ваша праця сповна прислужиться зміцненню основ мирної, вільної, самодостатньої України і побудові гідного майбутнього для її народу.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*