офіційний сайт

ВІЙНАМИ ВТОМЛЕНА ТА НІКИМ НЕ ЗЛОМЛЕНА…

Таку назву мав атестаційний концерт-іспит з диригування капелою бандуристів «Срібні струни Волині» Волинського фахового коледжу культури і мистецтв імені Ігоря Стравінського. На запрошення художньої керівниці капели участь у заході взяв заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт.

Диригентську майстерність студентів IV курсу коледжу оцінювала державна атестаційна комісія на чолі із професоркою Національної академії мистецтв України, Народною артисткою України Євгенією Черказовою. Свій професійний рівень та диригентські уміння в роботі з музичним колективом демонстрували цьогорічні випускниці коледжу Дарина Нестерук, Анна Тимощук, Тетяна Бабич, Дарина Пикалюк, Софія Шевчук та Анна Повх.

Заступник голови Волиньради Григорій Пустовіт зазначив, що вперше присутній на такому відповідальному заході для студентства та їх наставників. «Забезпечити злагоджене, спільне поліфонічне звучання чималого музичного колективу – це неймовірно складно. Для диригентів – головне і найперше завдання – налаштувати музикантів, друге залежить від рівня виконавців, третє – це власне професійний рівень диригента, його вміння відчувати кожен інструмент окремо і капелу загалом, його здатність домогтися бездоганно гармонійного звучання. Тож нехай нинішній іспит стане іспитом відкриттів. Щоб кожен майбутній диригент сповна розкрив свій талант, вміння та організаторські здібності. Знаючи високий рівень студентів цього коледжу, я не маю сумнівів, що сьогодні буде все ідеально. Зичу усім нам якнайшвидшої перемоги та миру, аби й надалі мати змогу розвивати українську культуру, плекати нашу ідентичність, творити свою країну та націю», – резюмував він.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*