офіційний сайт

ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНИ ТА РОЗВИТОК МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ: ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ ЧЛЕНІВ АСОЦІАЦІЇ ALDA

Минулоріч Волиньрада приєдналася до Європейської Асоціації місцевої демократії ALDA. З її Генеральним секретарем Антонеллою Вальморбіда у столиці зустрівся заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт.

Йшлося про роботу ALDA в Україні, досягнення членів Асоціації у 2023 році та стратегію розвитку України на 2024 рік. Обговорили також співробітництво ЄС – Україна у сфері розвитку громадянського суспільства та підтримки органів місцевого самоврядування.

Генеральна секретарка організації запевнила, що Асоціація рішуче підтримує процес відновлення та реформу децентралізації в Україні та сприятиме багатосторонньому партнерству для посилення інтеграції України в ЄС. «Це засідання – для обміну ідеями та напрацюваннями між європейськими і українськими партнерами, зміцнення громадянського суспільства. Завдяки мережі, що складається з 22 відданих членів, включаючи LDA, муніципалітети, університети та громадські організації в різних регіонах, є можливість об’єднати зусилля, визначити стратегії співпраці та просування місії ALDA в Україні», – відзначила Антонелла Вальморбіда.

Заступник голови Волиньради Григорій Пустовіт зауважив, що Україна вже довела своє право бути на рівних серед європейських демократичних країн. «Ми щодня платимо кров’ю за наше прагнення жити в європейській країні з демократичними цінностями. Тож справедливо сподіваємося, що в рамках співпраці із такою великою європейською організацією, ми отримаємо інструменти, через які зможемо реалізовувати проєкти, в тому числі й спрямовані на відбудову та відновлення України, розвивати демократію навіть під час війни», – додав Григорій Пустовіт.

ALDA є ключовим учасником у галузі місцевої демократії та співпраці між місцевими органами влади та громадянським суспільством у Європі та світі. До цієї міжнародної громадської спілки входять 350 учасників з 45 європейських країн, серед яких місцеві органи влади, громадські організації, асоціації та агенції, які зацікавлені в розвитку громадянського суспільства та його ефективній взаємодії з місцевою владою.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*