офіційний сайт

ВДЯЧНІСТЬ І ШАНА: ВОЛИНЬРАДА ВІДЗНАЧИЛА ВІДОМУ ІНФЕКЦІОНІСТКУ

Очільник обласної ради Григорій Недопад, його заступник Григорій Пустовіт та голова постійної комісії облради з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства Ірина Горавська зустрілись з трудовим колективом комунального підприємства «Волинська обласна інфекційна лікарня».

Голова Волиньради відзначив багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість справі та вмілу управлінську діяльність Галини Морочковської, яка залишає посаду директора лікарні. «Шановна Галино Василівно, ми вам щиро дякуємо, але не прощаємось, адже ви й надалі продовжуєте працювати у колективі, якому присвятили більшу частину свого життя. Ваше ім’я та високі професійні якості відомі не одному поколінню волинян і далеко за межами області. Ви присвятили всю себе справі збереження життя та здоров’я людей і за це вам безмежна шана та повага», – зазначив Григорій Недопад. Він також нагородив Галину Морчковську подякою обласної ради та цінним подарунком.

Голова профільної депутатської комісії, директорка територіального медичного об’єднання захисту материнства й дитинства Ірина Горавська подякувала Галині Морочковській за роботу від усієї медичної спільноти Волині. «Із Галиною Василівною завжди приємно та легко працювати. Немає проблемних питань, а лише робочі задачі. Залишайтесь і надалі такою відкритою до людей, комунікабельною та щирою», – наголосила вона.

Ірина Горавська також озвучила рекомендацію профільної комісії обласної ради призначити на посаду тимчасово виконуючої обов’язки керівника інфекційної лікарні медичного директора цього закладу Любов Сербу. «Ми переконані, що Любов Дмитрівна впорається із цією відповідальною місією, адже зсередини знає усі тонкощі роботи лікарні. Тому, тільки вперед, розвиватись, незважаючи на усі виклики та непрості часи. Нехай ваш заклад і надалі посідає чільне місце у медичному просторі не лише Волині, а й усієї України», – підкреслила вона.

Цього дня на адресу Галини Морочковської звучало також чимало слів вдячності від трудового колективу, зокрема і її наступниці Любові Серби. «Ми сьогодні зібрались, аби висловити вдячність Галині Василівні за її натхненну та віддану працю. Завдяки її старанням інфекційна служба Волині відбулася і славиться далеко за межами нашої області. Будучи дружиною військовослужбовця свій колосальний досвід вона здобувала у країнах Європи і близького сходу, протидіючи спалахам й епідеміям, надаючи лікарську допомогу дорослим і дітям у найвіддаленіших поселеннях. У часи випробувань ковідом та великою війною вона взяла на себе відповідальність управління лікарнею. Це був період, коли ми з нуля будували систему киснезабезпечення, оснащували наші підрозділи новітньою апаратурою, мали значний наплив хворих, адже саме у нашому закладі за час пандемії проліковано найбільше в області пацієнтів із коронавірусом – понад 5 тисяч», – пригадала Любов Серба.

«Я мала за честь очолювати лікувальний заклад такого рівня. Завдяки підтримці нашого засновника – обласної ради та зусиллям нашого професійного колективу в лікарні надаються якісні медичні послуги, заклад розвивається. Ми завжди мали хороші показники роботи, з нами рахувалися і в асоціації інфекціоністів України, і у МОЗ, ми ніколи не пасли задніх. Тому головним завданням для усього колективу на майбутнє є втримати лікарню на такому ж високому рівні. Бажаю усім нам подальших успіхів, наснаги та великого бажання працювати на благо людей», – висловила побажання Галина Морочковська.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*