офіційний сайт

В ОБЛАСТІ ДОДАЛОСЯ ФАХІВЦІВ МОЛОДІЖНОЇ СФЕРИ

Ще понад два десятки волинян стали учасниками державної програми «Молодіжний працівник». Іменні свідоцтва про проходження чергового спеціалізованого тренінгу представникам громад, які працюють з молоддю, сьогодні вручив перший заступник голови Волиньради Юрій Поліщук.

Організатором базових тренінгів традиційно виступив обласний молодіжний центр у співпраці з Асоціацією молодіжних працівників України. Керівниця центру Яна Романюк розповіла, що новий спеціалізований тренінг «Молодіжна робота, інформована про травму» був розроблений у 2022 році проєктом Ради Європи «Молодь за демократію в Україні: Фаза ІІІ» як відповідь на виклики, спричинені повномасштабним вторгненням. «Було проведено дослідження, яке показало, що молодіжні працівники потребують додаткового навчання, аби зарадити і собі, і вміти реагувати на певні психологічні особливості молодих людей та допомогти їм впоратись із труднощами», – зауважила Яна Романюк.

Тренінг включав кілька блоків: «Підходи та принципи молодіжної роботи, інформованої про травму», «Техніки саморегуляції та підтримки в роботі молодіжних працівників та працівниць», «Планування, організація та проведення освітніх активностей».

Загалом навчання пройшли 23 учасники, віком від 18 до 55 років з Луцької, Боратинської, Нововолинської, Городищенської, Горохівської та Володимирської територіальних громад.

Перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук наголосив, що молодіжні працівники розвиваються та прогресують, реагуючи на виклики сьогодення. «Здобуті вами під час навчання знання та досвід можуть бути використані для громадської, державної чи суспільної роботи. Тим паче, зважаючи на актуальну сьогодні тематику спеціалізованого курсу. Адже стресові синдроми, психологічні розлади лише прогресуватимуть, тому психологічна допомога вашим ровесникам і старшому поколінню, адаптація до мирного життя стануть необхідністю. Вашої підтримки потребуватимуть і ті, хто повернуться із фронту, і цивільне населення, тому надзвичайно важливо, аби ви вміло застосовували здобуті навички у своїй роботі », – підкреслив він.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*