офіційний сайт

В ОБЛАСНІЙ ЛІКАРНІ – НОВЕ ОНКОГЕМАТОЛОГІЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ

Осучаснені площі клініки оглянули голова Волиньради Григорій Недопад, його заступник Григорій Пустовіт, депутати обласної ради Орест Маховський, Ігор Лех, Анатолій Вітів, Ірина Горавська, Юрій Харченко, а також парламентар і голова Наглядової ради цієї медустанови Вячеслав Рубльов.

На 600 квадратних метрах – функціональний і комфортний як для пацієнтів, так і для персоналу простір, облаштований і оснащений за найновішими стандартами. Директор клініки Олександр Дудар зазначив, що чверть загального ліжкового фонду медустанови – це онкологічні ліжка, а онкогематологія – єдине в області відділення, яке щороку надає таку високоспеціалізовану допомогу близько 900 хворих. «Враховуючи цю пріоритетність, за рахунок коштів від нашої господарської діяльності (поза межами програми медичних гарантій) відділення було капітально оновлено на майже 7 мільйонів гривень, з яких близько 5 млн – вартість матеріалів та робіт, ще понад 2 млн грн – оснащення та вмеблювання», – розповів медичний менеджер. Він також зауважив, що під час реконструкції було враховано і перспективу запровадження новітніх методів лікування як от вживляння стовбурових клітин і пересадка кісткового мозку.

Завідувач відділенням онкогематології Вадим Шиманський додав, що одночасно стаціонарне лікування тут зможуть проходити 30 пацієнтів: «Палати лише одно- і двомісні. 6 одномісних мають реанімаційне устаткування, а ще спеціальну систему вентиляції для підтримування стерильного мікроклімату, що надзвичайно важливо для онкохворих з ослабленим імунітетом. Окрім того, передбачена і палата денного стаціонару, де пацієнти, які не потребують госпіталізації, під наглядом лікаря отримуватимуть певні процедури».

За традицією оновлені площі освятив Митрополит Луцький і Волинський Михаїл, благословивши на добре здоров’я пацієнтів і медперсонал лікарні.

Окрім презентації відділення онкогематології Олександр Дудар також продемонстрував представникам засновника закладу і придбане за кошти обласного бюджету дороговартісне медичне обладнання. Це новітні зразки лапароскопічних, ендоскопічних, рентгенівських систем, хірургічне і лабораторне устаткування. «Загалом минулого року підтримка обласного бюджету склала понад 70 мільйонів гривень. За рахунок яких ми і придбали потрібну апаратуру та стовідсотково розрахувалися за комунальні послуги. І це дозволило нам акумулювати власні надходження на капітальну реконструкцію онкогематологічного відділення», – запевнив медичний директор.

«Зрозуміло, що війна змінила пріоритети практично в усіх сферах нашого життя. Але охорона здоров’я була і залишається в зоні особливої уваги, в тому числі й в частині фінансування. Ми прагнемо до такого рівня організації медичного простору в області, де на першому місці стоїть пацієнт і надання йому якісної медичної послуги. Тому придбання сучасного обладнання, оновлення відділень, запровадження прогресивних методик лікування, зокрема й трансплантології, – усе це відповідає рівню клініки, яка надає високоспеціалізовану та ексклюзивну медичну допомогу, і якою, без сумніву, є обласна клінічна лікарня», – підсумував візит до лікувального закладу Григорій Недопад.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*