офіційний сайт

В ЛУЦЬКУ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ДЕПУТАТА ВОЛИНЬРАДИ РОМАНА КАРПЮКА

Пам’яті депутата обласної ради, відомого спортивного функціонера та ректора Академії рекреаційних технологій і права Романа Карпюка присвятили засідання відкритої вченої ради вишу, участь у якому взяли голова Волиньради Григорій Недопад, депутатка обласної ради, ректорка цього освітнього закладу Людмила Стасюк, представники влади, науки, спорту та громадськості.

У День народження Романа Карпюка присутні згадали та вшанували великий внесок, який він зробив у розвиток Академії, науки, спорту та освіти. На його честь були організовані та проведені міжнародні змагання зі спортивної ходьби «Луцька десятка» та Кубок пам’яті професора Романа Карпюка з зимової риболовлі.

«Це була людина з великої літери, він активно опікувався розвитком науки, вболівав за розвиток спорту серед молоді та дорослих, пропагував здоровий спосіб життя. З Романом Карпюком у мене пов’язано багато хороших і теплих спогадів і я щиро вірю, що його справа житиме, а пам’ять про нього буде вічною», – зауважив Григорій Недопад.

Людмила Стасюк підтримала голову Волиньради та зазначила: Роман Карпюк був людиною слова і завжди приходив на допомогу тим, хто цього потребував. «В Академії ми запам’ятали його щирість і людяність. Він переймався за кожного з нас, знав про наші життєві труднощі та завжди намагався допомогти. Радів успіхам колективу і особливо пишався досягненнями наших студентів», – зазначила ректорка.

Нагадаємо, депутат Волинської обласної ради, засновник Академії рекреаційних технологій і права Роман Петрович Карпюк передчасно помер 9 січня 2022 року на 57 році життя. Його серце раптово зупинилося просто під час спортивних змагань.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*