офіційний сайт

В ЛНТУ – ВИПУСК МАГІСТРІВ

Випускників Луцького національного технічного університету привітали голова обласної ради Григорій Недопад та народний депутат України, заступник голови Наглядової ради ЛНТУ Вячеслав Рубльов. Вони вручили дипломи магістрам факультетів комп’ютерних та інформаційних технологій, а також бізнесу і права.

Ректорка вишу Ірина Вахович зазначила, що загалом цього року дипломи магістра в освітньому закладі отримали 1250 випускників. «Я хочу подякувати вам за вибір нашого університету. І дуже сподіваюся, що ви з гордістю будете писати в усіх своїх анкетах та автобіографіях, що ви тут навчались. Освіта – це категорія безкінечна. Впродовж всього життя ви будете вчитись і здобувати нові знання. Ми намагались забезпечити вам максимальні для цього умови і віримо в кожного з вас» – звернулась вона до випускників.

Григорій Недопад побажав магістрам подальшого самовдосконалення та безстрашності перед життєвими труднощами. «Ви маєте постійно самовдосконалюватись, вчитись, розвиватись. Опановуйте іноземні мови, не бійтесь ставити перед собою важкі завдання та долати виклики», – наголосив голова обласної ради.

В свою чергу Вячеслав Рубльов зазначив, що бачить в кожному із випускників успішних управлінців, які так потрібні в усіх сферах життєдіяльності нашої країни, побажав їм вірити в себе та ставити перед собою високу мету і стратегічні цілі.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*