офіційний сайт

«В ХОЛОДНОМУ МЕТАЛІ МИ ВІДЧУЛИ ТЕПЛО ВАШИХ СЕРДЕЦЬ», – ВОЛИНСЬКІ ХІРУРГИ – ЧЕСЬКОМУ НАРОДУ

До обласної лікарні навідалися Генеральний консул головної амбасади Чеської Республіки у Львові Девід Нови та його заступник Владімір Кадлец, котрі нещодавно у якості гуманітарної допомоги від чеського уряду передали клініці обладнання для операційних.

Голова Волиньради Григорій Недопад зауважив, що дипломатів запросили не лише з метою висловити вдячність за підтримку, а й для того, аби вони особисто упевнилися, що устаткування інтенсивно використовується. «З часу нашої телефонної розмови, під час якої ви запропонували допомогти з хірургічним обладнанням, минуло трохи більше місяця. Сказати відверто, я не сподівався, що воно надійде так швидко. Тож від імені лікарів, пацієнтів, волинян і від себе особисто дякую чеському уряду та народові за таку важливу і актуальну допомогу у цей важкий для нас час», – звернувся очільник обласної ради до амбасадорів.

Про те, як використовується надане обладнання загальною вартістю майже 17 мільйонів гривень, а це сучасні функціональні операційні столи, спеціальне хірургічне освітлення та біполярні електрокоагулятори з генераторами, не лише розповіли, а й продемонстрували хірурги. «Ми отримали відмінне сучасне устаткування, яке бачили лише під час міжнародних конференцій. Воно надзвичайно ергономічне, зі спеціальними системами для різних профілів: загальної, урологічної, судинної та нейрохірургії. Завдяки вашій допомозі нам вдалося збільшити кількість оперативних втручань. Повірте, у цьому холодному металі ми відчули тепло чеських сердець», – запевнив завідувач операційного центру клініки Іван Бобрик.

Директор головної лікарні області Олександр Дудар розповів чеським консулам, що дві третини ліжкового фонду медзакладу – це саме хірургічні ліжка: «У нас функціонують три десятки операційних. Щорічно виконується понад 22 тисячі оперативних втручань різної складності, більше 80 щодня. Надане вами обладнання суттєво покращило якість хірургічної допомоги. Тож ми щиро вдячні за підтримку». Він також нагородив дипломатів подяками.

«Охорона здоров’я і медицина – це завжди пріоритетна галузь, а особливо зараз тут, в Україні, де ви протидієте агресії росії. Я щасливий, що це обладнання вже працює і допомагає рятувати життя. Подяка і повага за все, що ви робите!», – зазначив у відповідь Генеральний консул Генерального консульства Чеської Республіки у Львові Девід Нови.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*