офіційний сайт

V БЛАГОДІЙНИЙ ФУТБОЛЬНИЙ ТУРНІР НА ПІДТРИМКУ ВОЇНІВ: ЗБІР ПЕРЕВЕРШИВ ОЧІКУВАННЯ

Цього разу кошти збирали на засоби радіоелектронної боротьби для бійців 417-го окремого стрілецького батальйону, а також задля підтримки людей, звільнених з полону. Як гравець, донатор та співорганізатор благодійний турнір підтримав голова Волиньради, очільник регіонального осередку НОК України Григорій Недопад.

У спортивному протистоянні зійшлися любителі та професіонали футболу, а також юні гравці. Змагалися команди національної ветеранської збірної України, СК Волинь, Там Там, 6-го Волинського прикордонного загону та будівельної компанії «Луцьксантехмонтаж».

Стартував турнір з дитячого Кубку «Там Там», а після офіційного відкриття упродовж усього дня змагались дорослі. Під час турніру провели і кілька аукціонів де лотами слугували м’ячі, футболки та інша спортивна атрибутика із автографами легендарних футболістів та гравців команд.

«Вкотре хочу подякувати ініціаторам цих доброчинних змагань – керівництву гіпермаркету Там Там та їх партнерам. Цей турнір та інші благодійні акції – це про захист і підтримку наших оборонців, це ще один крок до нашої омріяної перемоги. Благодійність, донати та підтримка ЗСУ – сьогодні головна місія кожного цивільного, наш спільний обв’язок», – наголосив голова облради Григорій Недопад.

Під час турніру футболісти показали надзвичайно видовищну гру, а вболівальники отримали масу яскравих емоцій від хвилюючих гольових моментів. На глядацьких трибунах, до слова, було і чимало військовослужбовців, в тому числі й четверо захисників, які пройшли пекло полону.

Організатори сподівалися зібрати щонайменше 150 тисяч гривень, та лише упродовж матчу благодійні внески і донати перевищили 240 тисяч гривень. Збір коштів на закупівлю засобів радіоелектронної боротьби для 417-го окремого стрілецького батальйону ще триватиме. Номер картки для тих, хто бажає долучитися: 5375411211648600.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*