офіційний сайт

УКРИТТЯ І ХАРЧОБЛОК – АКТУАЛЬНІ ПОТРЕБИ ПРИТУЛКУ ДЛЯ ДІТЕЙ

Голова Волиьради Григорій Недопад з робочим візитом відвідав обласний Рожищенський притулок для дітей. Тутешнім вихованцям він привіз солодощі, розвиваючі ігри та набори для творчості, надані благодійною організацією «Дитяча місія. Україна».

Мета візиту – допомогти обласній комунальній установі у вирішенні найгостріших проблем за умов обмеженого бюджетного фінансування. Як розповів новопризначений директор соціального закладу Леонід Хведчак, нині тут на утриманні 36 дітей, і упродовж дії воєнного стану зберігається тенденція до збільшення кількості підопічних. Неповнолітні, вилучені з родин, що потрапили у складні життєві обставини, в притулку перебувають протягом 3 місяців до залагодження проблем у своїх сім’ях або ж до встановлення їм статусу позбавлених батьківського піклування.

Першочерговою потребою керівник називає облаштування сертифікованого укриття. Зараз воно найпростіше і пристосоване, а отже не передбачене для довготривалого перебування дітей у ньому. Проєктно-кошторисну документацію виготовлено, потребується майже 1,2 млн грн. Голова обласної ради Григорій Недопад зазначив, що цьогоріч державний бюджет також передбачив цільові субвенції на облаштування укриттів. «Це установа, де діти перебувають цілодобово, а отже має бути у пріоритеті на фінансування. Щодо цього я проведу консультації із відповідними структурними підрозділами ОВА», – пообіцяв він.

Інша проблема – застаріле кухонне обладнання, яке майже цілковито втратило придатність. Є гостра необхідність у заміні плит та системи вентиляції, потребується новий кухонний та столовий посуд. Дуже бажане придбання і кухонного інвентарю для запровадження нового типу харчування – пароконвектомата, духової шафи, блендера, тістоміса, міксера тощо. Для вирішення цього питання Григорій Недопад уже заручився підтримкою благодійної організації Карітас-Спес Луцьк: «Це наші давні і надійні партнери, які опікуються в тому числі й нашими комунальними закладами. І я переконаний, що допомога від них буде максимальною».

Що ж до потреби оновлення спальних та ігрових кімнат притулку, то очільник Волиньради теж запропонував вихід із ситуації «Є алгоритм, який дуже виручає в умовах гострого бюджетного дефіциту і він пройшов випробування на ефективність. До таких робіт ми залучаємо учнів наших профтехучилищ, які під керівництвом майстрів таким чином проходять виробничу практику», – розповів Григорій Недопад і пообіцяв координацію у вирішення цього питання влітку.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*