офіційний сайт

«УКРАЇНО, ВПЕРЕД!» – ВИЙШЛА У СВІТ НОВА МАРКА-ПОСВЯТА

Її Укрпошта присвятила національній збірній України з футболу, яка 17 червня зіграє свій перший матч на Євро-2024. Участь у презентації взяв перший заступник голови Волиньради Юрій Поліщук.

Сьогодні, попри повномасштабну війну, Україна продовжує демонструвати високі спортивні результати. Національна збірна завоювала путівку до Євро-2024 серед найсильніших команд Європи, збірні U17 та U19 – на юнацьких Єврочемпіонатах, а на цьогорічних Олімпійських іграх у Франції відбудеться дебют олімпійської збірної з футболу.

«Поштівку «Україно, вперед!» випущено за підтримки Української асоціації футболу. Комплект з блоку марок, листівки та конверта має оригінальне оформлення у вигляді футбольного м’яча. Він символізує не тільки віру у перемогу України на футбольному полі, але й перемогу на іншому – полі бою», – розповіла директорка Волинського регіонального відділення Укрпошти Валентина Варголяк.

Вона також повідомила, що для спецпогашення цієї серії обрано символічне місце – стадіон «Авангард», де якраз сьогодні розпочався всеукраїнський дитячий турнір з футболу пам’яті волинського будівничого, мецената і прихильника футболу Віктора Чорнухи. До церемонії погашення штемпелем першого дня також долучилися і юні футболісти.

Перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук зауважив, що марка «Україно, вперед!» буде цікавою не лише філателістам, а й уболівальникам. «Наша національна збірна в хорошій формі. Головний тренер Сергій Ребров стверджує, що для українських футболістів найголовніша перемога – це здолати ворога. І я переконаний, що успішний виступ нашої команди на Євро-2024 прислужиться наближенню перемоги на полі бою. Бо чемпіонат Європи з наймасовішого і найпопулярнішого на планеті виду спорту – це хороша трибуна, аби вчергове на увесь світ заявити: Україна є! Україна бореться!», – зазначив він.

Тираж марки складає 560 тисяч примірників. Ціна маркового аркуша – 120,00 грн. Випуск «Україно, вперед!» можна буде придбати у відділеннях Укрпошти, філателістичних крамницях, а також онлайн у Поштовому маркеті.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*