офіційний сайт

«УКРАЇНА ЗАВЖДИ ЗІ МНОЮ», – ГЕНЕРАЛЬНИЙ КОНСУЛ ПОЛЬЩІ У ЛУЦЬКУ ЗАВЕРШИВ ДИПЛОМАТИЧНУ МІСІЮ

Привітали Славоміра Місяка з успішно виконаною роботою та подякували за співпрацю голова обласної ради Григорій Недопад і його заступник Григорій Пустовіт.

«Ваша каденція прийшлася на важкий для України і Волині час. Спершу – епідемія коронавірусу, потім – повномасштабне вторгнення. Але наша співпраця і взаємодія були ефективними і добросусідськими. У перші дні війни ми змогли евакуювати до Польщі наших дітей з інтернатів та сиротинців. Ми завжди були на зв’язку, коли потрібно було доправити допомогу, посприяти волонтерам під час перетину кордону, – зазначив Григорій Недопад. – Волиняни вдячні вам та польському народові за підтримку, допомогу і щирість. Впевнений, що ви будете допомагати Україні й надалі, не залежно від місця несення дипломатичної служби».

Григорій Недопад вручив Славоміру Місяку подяку Волиньради та пам’ятний сувенір – монету «Народжений в Україні».

«Волинь і Україна – дуже важлива частка мого життя. За період праці тут я багато чому навчився. Я впевнений в одному: треба робити все, щоб допомогти Україні. Майбутнє наших держав, народів – це майбутнє двох демократичних країн в об’єднаній Європі. Європі компромісів, солідарності та миру», – висловив переконання Славомір Місяк.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*