офіційний сайт

«УЧИТЕЛЬ РОКУ-2024»: НАГОРОДИЛИ ТРІУМФАТОРІВ ТА ЛАУРЕАТІВ КОНКУРСУ

У Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти урочисто відзначили переможців обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2024». Кращих педагогів Волині привітав і голова обласної ради Григорій Недопад.

Директор ВІППО Петро Олешко зауважив, що цьогоріч участь у інтелектуальному випробуванні загалом взяли 38 педагогів, які змагались у чотирьох номінаціях. Так, у номінації «Образотворче мистецтво» перемогу здобула асистент Пнівненськиого ліцею Камінь-Каширської міської ради Наталія Ярошик; у номінації «Фізика» кращим став вчитель фізики Видричівського ліцею Камінь-Каширської міської ради Микола Бігун; у номінації «Українська мова та література» тріумфувала вчителька української мови та літератури, зарубіжної літератури Луцького ліцею № 9 Наталія Козеровська; у номінації «Географія» перемогла педагогиня Луцького ліцею № 2 Оксана Котлярчук. Саме ці четверо волинських освітян візьмуть участь у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року – 2024».

«Цьогорічний конкурс засвідчив високий рівень професійної майстерності та глибоке знання вчителями предметів. Конкурсанти продемонстрували відмінне володіння як традиційними, так й інноваційними педагогічними технологіями, програмовим матеріалом та комунікативними навичками. Тож зичу, аби це змагання стало для кожного із учасників, лауреатів та переможців додатковим поштовхом для досягнення нових висот і визнань», – висловив побажання Петро Олешко.

Голова найвищого представницького органу краю Григорій Недопад наголосив, що вчительська праця є вкрай почесною та важливою, адже саме педагоги сьогодні ведуть боротьбу за майбутнє нації, формуючи освічених, патріотично вмотивованих та суспільно-активних особистостей. «У цьому залі присутні педагоги, які є гордістю нашої області, і, я переконаний, здобудуть визнання й на всеукраїнському рівні. Щира вдячність вам за те, що інвестуєте у наших дітей свої знання та досвід, віддаєте їм свою любов та безмежну душевну щедрість. Вчительський талант – це покликання та невтомна праця. Велика повага усім учителям, які завдяки своєму професіоналізму, наполегливості, стійкій мотивації та вірі у власні сили у цей непростий час взяли участь у конкурсі. Дякую вам за те, що ви стійко тримаєте освітянський фронт. Слава Збройним України, які дають можливість навчати і виховувати!», – резюмував він. Григорій Недопад також нагородив кращих педагогів та працівників інституту післядипломної педагогічної освіти відзнаками обласної ради.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*