офіційний сайт

УАРОР ПОСИЛЮЄ РОБОТУ В РЕГІОНАХ

Про активізацію діяльності робочих органів Української асоціації районних та обласних рад йшлося сьогодні під час робочої зустрічі під керівництвом Голови Секретаріату УАРОР Сергія Левчука. Участь в нараді взяв заступник керуючого справами, депутат обласної ради Юрій Ройко.

Голова Секретаріату прозвітував про проведену у березні роботу. За його словами, основними темами організованих УАРОР упродовж минулого місяця 26 заходів були особливості реалізації регіональної політики в умовах війни та післявоєнного відновлення, зміцнення процесів децентралізації, активізація партнерств і міжмуніципального співробітництва, вступу до ЄС, підтримки ЗСУ.

У березні 2023 року Робочими органами УАРОР спільно з обласними та районними радами розглянуто та обговорено рекомендації та пропозиції щодо внесення змін до нормативних документів, розроблених центральними органами влади. «Відповідна робота продовжуватиметься, ми сьогодні цілісний механізм участі в державних процесах, тому закликаю усіх на місцях бути активними»,- наголосив Сергій Левчук.

Загалом учасники наради домовилися про спільну координацію та обмін досвідом в реалізації реформ публічного управління.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*