офіційний сайт

УАРОР ПІДСУМУВАЛА ПЕРШІ РЕЗУЛЬТАТИ ПІСЛЯ ОНОВЛЕННЯ

Участь в онлайн-нараді членів Української асоціації районних та обласних рад як віцепрезидент цієї організації взяв голова Волиньради Григорій Недопад.

Йшлося про підсумки діяльності після перезавантаження Асоціації та переобрання її голови і керівних органів. Зазначалося, що упродовж трьох місяців після оновлення УАРОР була представлена у 18 засіданнях експертних груп та узгоджувальних обговореннях за участю парламентських комітетів і підкомітетів. Також асоціацією було сформовано та надано близько півтора десятки експертних висновків за запитами міністерств щодо оновлення законодавства, в тому числі й у частині розмежування повноважень між органами місцевого самоврядування та державними адміністраціями.

Окрім того, за цей період Українською асоціацією районних та обласних рад підписано 4 меморандуми про співпрацю з іноземними та вітчизняними організаціями та фондами. Зокрема: з благодійною фундацією «Енергетична дія для України» щодо енергонезалежності шкіл та лікарень; з американськими проєктом “Герої світла для дітей України” (HOL) про психологічну допомогу дітям, які постраждала від війни, та можливості їх розвитку; з ГО «Спортивний контекст» в частині впровадження європейської моделі спорту, а також з бельгійськими партнерами щодо допомоги у гуманітарному розмінуванні.

Також було уточнено плани Асоціації на найближчу перспективу. Серед важливого – забезпечення фахової та експертної позиції УАРОР в питаннях децентралізації, формування державної регіональної політики, оновлення вітчизняного законодавства та його гармонізація з європейським.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*