офіційний сайт

У ВОРОТНІВСЬКОМУ ЗАКАЗНИКУ – ОБЛАСНИЙ ЗЛІТ ШКІЛЬНИХ ЛІСНИЦТВ

До нього долучилися вихованці 21 шкільного лісництва області. Привітав учасників зльоту перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук.

Заняття у шкільних лісництвах виховують у дітей дбайливе ставлення до природи, розширюють та поглиблюють знання природничих наук, дають практичні вміння і навички ведення лісового господарства. Шкільні лісництва відіграють роль профорієнтаційних осередків, адже тут створені усі умови для навчальних та практичних занять, дослідницької та природоохоронної роботи. Впродовж форуму юні лісоводи презентували і захищали свої роботи природничого, природоохоронного та екологічного спрямування, для їхніх викладачів відбувся навчальний семінар.

Юрій Поліщук зазначив, що діти, які відвідують заняття у шкільних лісництвах, в майбутньому найчастіше обирають пов’язану із цим професію. На його думку, волинські шкільні лісництва виховали цілу когорту природолюбів, які дбайливо ставляться до лісу та активно працюють для його збагачення. «Учні завжди чекають лісничих або туристичних зльотів, бо тут вони можуть знайти нових друзів, провести цікаво час, отримати нові знання та позитивні емоції. Тому бажаю продемонструвати максимум вмінь і навичок, які ви здобули за цей рік, та гідно представили свої шкільні лісництва», – звернувся до учасників Юрій Поліщук.

Він також нагородив подяками голови обласної ради тих педагогів, зокрема директорку Ратнівського центру дитячої та юнацької творчості Наталію Антонюк, директора ліцею села Нуйно Сошичненської громади Романа Кусіка, директора Ратнівського ліцею № 2 імені Миколи Заліпи Ігоря Рудчика та керівницю екологічних гуртків Маневицького центру творчості дітей та юнацтва Ольгу Медведюк.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*