офіційний сайт

У ВОЛИНСЬКОМУ МЕДІНСТИТУТІ ВІДКРИЛИ СИМУЛЯЦІЙНИЙ ЦЕНТР

Перші практичні заняття студентів у новоствореному навчально-науковому осередку медичних симуляцій відвідали голова обласної ради Григорій Недопад, парламентар Вячеслав Рубльов та начальник управління охорони здоров’я ОВА Юрій Легкодух.

Сучасне устаткування, манекени-тренажери та спеціальне програмне забезпечення, яке дозволяє в максимально реалістичних умовах опановувати практичні навички та відпрацювати алгоритм командної роботи з надання невідкладної медичної допомоги при критичних станах, травмах, масових ураженнях, пологах, в неонаталогії та педіатрії. Усе це відтепер буде доступне не лише студентам медичного вишу, а й для професійного вдосконалення медпрацівників під час післядипломної освіти.

На реалізацію ідеї знадобилося кілька років. Результат забезпечили ініціативність керівництва вишу, підтримка засновника комунального закладу освіти, допомога міжнародних партнерів й активна грантова діяльність колективу. Загальна вартість проєкту склала кількадесят мільйонів гривень.

«Це дорого. Але не розкіш, а вкрай необхідна умова для якісної підготовки медичних фахівців. Симуляційний центр і надалі матиме розвиток. Ми здобули черговий грант від ЮНІСЕФ на 50 тисяч доларів для створення тренінгово-ресурсного центру з підготовки патронажної медсестри. Це європейська універсально-програмна модель медичного супроводу дітей віком від 0 до 3 років. В рамках цього проєкту маємо намір відкрити тут і школу відповідального батьківства», – поділилася планами ректорка медінституту Тетяна Пастрик.

«Без хорошої практичної підготовки якісна освіта неможлива. Проведена титанічна робота. Але зусилля вартували того, бо їх кінцевий результат – це врятовані життя. Відкриття симуляційного центру, як на мене, прогресивна поступ не лише інституту, а й волинської медицини загалом», – підсумував голова Волиньради Григорій Недопад.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*