офіційний сайт

У ВОЛИНСЬКОМУ МЕДІНСТИТУТІ – ПОНАД 200 ВИПУСКНИКІВ

Вперше в історії комунального медичного вишу дипломи бакалаврів отримали студенти двох нових освітніх спеціальностей – парамедики та фармацевти. Також вперше тут випустили магістрів з медсестринства. Привітали випускників заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт, очільник Волинського центру екстреної медичної допомоги і медицини катастроф Володимир Шмаль та керівниця Волинського медінституту Тетяна Пастрик.

Ректорка зазначила, що медичний інститут – це заклад, який постійно розвивається та вдосконалюється. «Ви обрали нелегку професію – це жертовність, постійна відповідальність і любов до усього світу. Ми віримо, що у вас все вийде, що ви не будете зупинятись на досягнутому», – звернулась до випускників Тетяна Пастрик.

«Щиро радіємо, що в нашому закладі – Волинському медичному інституті – новий випуск майбутніх спеціалістів своєї справи, а це більше 200 випускників. Ваша професія – неймовірна важлива, особливо в умовах війни. Та навіть в мирний час, ви, наші медики, завжди на передовій боротьби, бо воюєте за життя людей з хворобами. Ми віримо в кожного із вас, віримо, що ви будете переможцями в цій боротьбі», – зазначив Григорій Пустовіт.

Волинський медичний інститут першим в Україні запровадив багаторівневу освіту для середнього медичного персоналу. На вимогу часу проліцензував освітньо-професійну програму та розпочав підготовку парамедиків на першому бакалаврському рівні освіти. Ця спеціальність зараз надзвичайно затребувана. Навчання таких фахівців стало можливим завдяки тісній співпраці із КП «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».

«Сьогодні парамедик – основний працівник системи екстреної допомоги, які на першій лінії будуть бачити біль і горе пацієнтів. І від їхньої професійності та роботи буде залежати життя людини. Ми із нетерпінням очікуємо їх у наших рядах. Хочу подякувати Волинському медичному інституту, адже завдяки нашій спільній співпраці тут готують тих спеціалістів, які найбільш важливі для волинського краю», – запевнив Володимир Шмаль.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*