офіційний сайт

У ВОЛИНЬРАДІ ВІДЗНАЧИЛИ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ

Голова обласної ради Григорій Недопад спільно з першим заступником голови ОВА Сергієм Мовенком в присутності наукової та педагогічної громадськості вручили обласні премії за заслуги у сфері науки та стипендії Волинської обласної ради для молодих вчених.

Цьогоріч обласну Премію за заслуги у сфері науки присуджено проректору з навчальної роботи та рекрутації, професору кафедри української мови та лінгводидактики Волинського національного університету імені Лесі Українки Юрію Громику, а також професорці кафедри архітектури та дизайну Луцького національного технічного університету, докторці мистецтвознавства Наталії Скляренко. Лауреатам передбачається і виплата грошової винагороди в розмірі чотирьох мінімальних заробітних плат кожному.

Окрім того стипендії Волинської обласної ради для молодих вчених також вручили кандидату технічних наук, доценту кафедри автомобілів і транспортних технологій Луцького національного технічного університету Павлу Мазилюку та доктору історичних наук, доктору гуманістичних наук в галузі історії, доценту кафедри всесвітньої історії Волинського національного університету імені Лесі Українки Олегу Разиграєву. Кожен стипендіат отримає грошову винагороду в розмірі 20 тис. грн.

«Ми пишаємося нашими вченими, адже вони не лише працюють над науковими доробками, а й практично втілюють свої знання, – зазначив Григорій Недопад. – Так, Юрій Васильович Громик – один із тих, хто курував укладання та видання повного академічного зібрання творів Лесі Українки у 14-ти томах. Зараз він працює над збірником творів Олени Пчілки в 11-ти томах. Павло Мазилюк – це та людина, завдяки якій на вулицях Луцька з’являється продумана і логічна схема дорожнього руху, нові проєкти вулиць і проспектів. Кожен із тих, хто отримав сьогодні нагороди, заслуговує на них. Особливо ваші досягнення важливі у цей непростий воєнний час, бо якщо наука розвивається, то ми обов’язково переможемо. Дякуємо вам за ваші здобутки і напрацювання, віримо, що ви не зупинитесь на досягнутому».

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*