офіційний сайт

У ВОЛИНЬРАДІ ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ З РІДНИМИ ЗАХИСНИКІВ

Із членами сімей військовослужбовців 100-ї окремої механізованої бригади зустрілися голова обласної ради Григорій Недопад і депутат Ігор Лех.

Йшлося про найактуальніші питання функціонування бригади у новому форматі, проблеми із забезпеченням підрозділу та шляхи їх вирішення. Так, близькі військовослужбовців кажуть, що бійці волинської сотки потребують ротації, оскільки другий рік незмінно виконують бойові завдання на передовій. «Їм зараз також необхідне додаткове спорядження, особливо захист від ворожих дронів», – розповідають рідні.

Григорій Недопад зазначив, що 80% від усієї допомоги, яку надає військовим обласна рада, спрямовується саме для потреб 100-ої ОМБР. «Щоразу левову частину допомоги ми відвозимо саме на позиції нашої 100-ої бригади і тримаємо постійний зв’язок щодо нагальних потреб із керівництвом підрозділу, – зазначив очільник Волиньради. – Ми розуміємо вашу стурбованість ситуацією на фронті і, зокрема, в бригаді, тож маємо на меті допомогти».

За підсумками зустрічі Григорій Недопад та Ігор Лех домовились із рідними військовослужбовців, що обласна рада допоможе налагодити комунікацію ініціативної групи з командуванням 100-ої бригади, а також продовжуватиме доправляти воїнам необхідну допомогу.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*