офіційний сайт

У ВІЙСЬКОВОМУ ЛІЦЕЇ ПІДНЯЛИ ОЛІМПІЙСЬКИЙ ПРАПОР

З нагоди старту ІV зимових юнацьких Олімпійських ігор у Республіці Корея, які триватимуть з 19 січня до 1 лютого 2024 року, на території Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні замайорів спортивний стяг.

Участь у церемонії взяв голова обласної ради, очільник регіонального відділення НОК України Григорій Недопад. Підняти олімпійський прапор удостоїлася честі волинська легкоатлетка, учасниця Олімпійських ігор Ірина Климець.

«Цей прапор ми не випадково підняли саме у ліцеї, адже цей заклад чи не найбільше уваги приділяє спорту та військовому вишколу, – підкреслив Григорій Недопад. – Вдвічі приємніше, що серед учасників ІV зимових юнацьких Олімпійських ігор є представниця нашого краю. Вірю, що вона здобуде перемогу і прославить Волинь та Україну».

У юнацьких Олімпійських іграх від України візьмуть участь 44 спортсмени. Вперше Волинь представлятиме сімнадцятирічна біатлоністка Аліна Хміль. У 2022 році вона стала чемпіонкою України з біатлону серед юнаків та дівчат в спринті, а в минулому році виконала норматив кандидата в майстри спорту України та стала переможницею чемпіонату України серед юнаків та дівчат з біатлону.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*