офіційний сайт

У СЛУЖИТЕЛІВ МЕЛЬПОМЕНИ – ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО

27 березня у світі відзначають День театру – професійне свято майстрів сцени, а також прихильників театрального мистецтва.

З цієї нагоди у Волинському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка відбувалась урочиста імпреза. Привітати служителів Мельпомени прийшли їх родини, культурна спільнота, шанувальники та представники влади. Від імені Волиньради акторів привітав голова Григорій Недопад.

«Найперше щиро дякую усім, хто дотичний до його величності театру. У цей тривожний та непростий для країни час ви продовжуєте працювати і творити. Завдяки вашій високій майстерності, таланту та професіоналізму, збираються донати для наших оборонців. Таким чином ви не лише зцілюєте наші душі, а й тримаєте культурний фронт та наближаєте омріяну українську перемогу, – наголосив він. – Переконаний, що в історії Волинського облмуздрамтеатру зараз започатковується нова сторінка. Ми маємо нагоду насолоджуватися багатьма прем’єрами та іншими театральними інтерпретаціями творів класиків. Свідченням цьому є вдячність глядачів, які охоче сьогодні відвідують театр і яких щораз стає все більше».

Виконувач обов’язки директора-художнього керівника драмтеатру Сергій Скулинець додав, що ще однією новацією, яка була запроваджена цьогоріч, є відкриття театральної студії для дітей 7-15 років. Він також анонсував, що нинішнє свято для юних студійців стане особливою подією, адже дехто із них вперше вийде на велику сцену.

Окрім слів визнання актори, режисери, драматурги, продюсери, художники, звукоінженери, світлотехніки, костюмери, адміністратори та інші працівники театру отримали відзнаки обласної ради, облвійськадмінітрації, Луцької міської ради, а також адміністрації театру.

Особливі слова вдячності цього дня лунали для тих працівників, які у час війни стали на захист країни, або ж відрядили на фронт своїх рідних. Їм було вручено подяки та премії, а увесь глядацький зал привітав їх оваціями стоячи.

Святкову програму для працівників театру підготували юні учасники театральної студії, а також актори-початківці – першокурсники Волинського фахового коледжу культури і мистецтв ім. Ігоря Стравінського. Особливим гостем заходу був український естрадний співак та композитор, Народний артист України Павло Зібров.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*