офіційний сайт

У КОВЕЛІ ЗАПАЛИЛИ ОЛІМПІЙСЬКИЙ ВОГОНЬ, ВІН РОЗІЙДЕТЬСЯ УСІМА РЕГІОНАМИ

Цьогоріч Волині випала нагода і відповідальність відкривати Олімпійський День в Україні. Олімпійський прапор підняли у Ковелі під час фестивалю фізичної культури і спорту.

На відновленому у місті залізничників стадіоні «Локомотив» зібралося більше тисячі людей – це професійні спортсмени та олімпійці, ветерани спорту і зовсім юні прихильники фізичної культури, представники регіональних осередків НОКУ з усіх куточків України, керівники національних федерацій із різних видів спорту, місцева влада і ковельчани.

Старт всеукраїнського Олімпійського дня ознаменувало підняття Олімпійського стягу, а президент Національного Олімпійського Комітету України Вадим Гутцайт запалив Олімпійський вогонь.

До учасників звернувся голова Волиньради, керівник обласного осередку НОК Григорій Недопад: «Сьогодні Ковель став Олімпійською столицею України. Для нас, волинян, і для мене особисто – це надзвичайно велика честь і відповідальність. Я дякую президенту НОКУ Вадиму Марковичу Гутцайту за цю можливість і високу довіру. Учасникам фестивалю фізичної культури та спорту я бажаю успішного фінішу, а глядачам – видовищних змагань. Все буде Україна!».

Увесь Ковель сьогодні перетворився на велетенський спортмайданчик: від центрального парку стартував патріотичний пробіг «Воля до Перемоги», який присвятили пам’яті полеглих українських героїв, а у різних мікрорайонах тривав дитячий фестиваль з футболу «Футболоманія», участь у якому взяли понад 400 юних футболістів з усіх громад області.

Окрім участі у спортивно-масових дійствах представники регіональних відділень НОКУ також мали змогу ознайомитися з досвідом роботи та матеріальною базою Ковельського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та інших об’єктів спортивної інфраструктури міста.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*