офіційний сайт

У КОВЕЛІ ПІВ ТИСЯЧІ ВИПУСКНИКІВ ЗАКРУЖЛЯЛИ У ШКІЛЬНОМУ ВАЛЬСІ

Із завершенням шкільного навчання випускників та їхніх батьків привітав і голова Волиньради Григорій Недопад.

Фестиваль «Шкільний вальс» – це новітня традиція Ковельської громади. Другий рік поспіль такий перформанс після свята останнього дзвоника влаштовують для випускників усіх 10-ти шкіл міста. Сьогодні до них доєдналися і випускні класи Дубівської громади.

На символічному місці – височині поблизу пам’ятника Тарасові Шевченкові, який з нагоди цієї події вбрали у вишиванку, зібралися сотні містян: представники влади, вчителі, батьки, а понад пів тисячі випускників закружляли у прощальному шкільному вальсі.

З напутнім словом до випускників звернувся голова Волиньради Григорій Недопад: «Шкільні роки позаду, але і надалі ваше головне завдання – це освіта. Інвестиція ця вимірюється не лише стараннями і коштами. Вона вимірюється вашим майбутнім, надіями і молитвами ваших батьків про те, щоб дітям велося краще, легше, успішніше. Сьогодні і у найближчі роки країна гостро потребуватиме висококваліфікованих спеціалістів у кожному секторі економіки. І я впевнений, що вам буде де прикласти руки, вміння, знання і хист. Важливо цього хотіти. Кожного з вас я розцінюю не лише як майбутніх грамотних спеціалістів, а й як продовжувачів справи післявоєнної відбудови, євроінтеграційного облаштування і розвитку держави загалом і Волині зокрема. Тож хай здійсняться усі ваші мрії та реалізуються усі плани», – висловив побажання Григорій Недопад.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*