офіційний сайт

У КОВЕЛІ ОБЛАШТУВАЛИ ЖИТЛО ДЛЯ ВПО

Занедбані адмінбудівлі реконструювали під енергоефективні та сучасні багатоквартирні житлові будинки у рамках проєкту «Підтримка ЄС для нагальних потреб розміщення внутрішньо переміщених осіб в Україні», який фінансується Європейським Союзом та реалізується під управлінням міжнародної фінансової організації НЕФКО.

Ключі від нових умебльованих квартир сьогодні отримали 24 родини вимушених переселенців, які у час війни знайшли прихисток у Ковельській громаді. Привітати новоселів із цією важливою подією прибули голова обласної ради Григорій Недопад, Ковельський міський голова Ігор Чайка, очільниця Ковельської РВА Ольга Черен, радник із технічних питань НЕФКО і менеджер проєкту Олексій Думік, а також будівельники.

Загальний бюджет реконструкції склав 1,86 млн євро. Обладнання приміщень під житло тривало увесь минулий рік. Тут провели утеплення фасаду, замінили вікна, двері, системи електроживлення, водопостачання. каналізування і опалення, встановили систему водонагріву на сонячній енергії та індивідуальні теплопункти, здійснили благоустрій території з облаштуванням дитмайданчика і паркувальних місць.

Ковельський міський голова Ігор Чайка зауважив: «Завдяки співпраці із нашими європейськими партнерами, які профінансували реконструкцію цих будівель, ми змогли отримати ще одну сучасну і затишну локацію Ковеля. Усі 24 квартири вмебльовані, оснащені побутовою технікою та усім необхідним для комфортного життя. Ці помешкання здатні прийняти понад 70 переселенців, серед яких – діти, люди похилого віку, учасники бойових дій та ветерани. Сподіваюсь, що майбутні мешканці цих осель зможуть отримати відчуття домашнього затишку, яке вони втратили, а також зуміють повноцінно інтегруватись у життя Ковельської громади», – підкреслив він.

Голова Волиньради Григорій Недопад теж привітав родини новоселів і подякував владі міста та европейським донорам за успішну реалізацію цього масштабного проєкту на території Ковельської громади. «Це дуже важко – втратити рідну домівку, напевно частина вашого серця завжди буде у рідних краях, які довелось залишити через війну. Але сьогодні є привід для радості, сподіваюсь що у нових оселях вам буде комфортно і затишно. Окремо хочу висловити вдячність компанії НЕФКО, європейським партнерам, які уже багато років працюють на Волині, і це вже не перший житловий об’єкт на території області для внутрішньо переміщених осіб. Ведуться перемовини щодо реконструкції нових будівель, на території інших громад. Маю велике сподівання, що після перемоги нашій державі усе втрачене житло вдасться відновити», – резюмував він.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*