офіційний сайт

У «ФЕНІКСІ» ЗАКЛАЛИ ФРУКТОВИЙ САД

Висаджували дерева на території дитячого центру комплексної реабілітації депутати і голова Волиньради Григорій Недопад, його заступник Григорій Пустовіт, парламентарка Ірина Констанкевич. До процесу також доєднались колектив і маленькі пацієнти медзакладу.

Генеральна директорка КП «Волинське обласне територіальне медичне об’єднання захисту материнства і дитинства» Ірина Горавська розповіла, що молоді саджанці замінять старий сад. Символічно, що ініціативу започаткували саме 9 квітня – у всесвітній день добрих справ.

«Дерева, які тут раніше росли, уже були старими та не приносили плодів. А наші маленькі пацієнти завжди радо куштували фрукти, крім того в центрі є овочесховище. Тож виникла ідея старі дерева прибрати, оздоровити ґрунт та закласти новий сад. Впевнена, що він буде квітнути, рости і щедро плодоносити», – розповіла Ірина Горавська. Керівниця медоб’єднання також запропонувала оголосити конкурс, під час якого виберуть назву для саду та напишуть історію його створення. До слова, тут висадили понад 100 саджанців яблунь і груш.

«Це саджанці , вирощені тут, на Волині, одним із фермерів. Вони приживуться і будуть тішити врожаями, яким насолоджуватимуться діти. І заради їхнього щастя, їхньої усмішки ми, дорослі, і повинні робити такі справи», – підкреслив Григорій Недопад.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*