офіційний сайт

У ЦУМАНІ – СПОРТИВНЕ СВЯТО

Тут відбувся турнір з дзюдо для дітей молодшого та середнього віку «Разом до перемоги».

На урочисте відкриття спортивного свята завітали заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт та депутати Волиньради.

Організатор дійства, депутат обласної ради Роман Чорненький розповів, що окрім волинян у змаганнях беруть участь юні борці з Івано-Франківської, Рівненської та Львівської областей.

«Загалом це 220 учасників із 17 команд, які змагатимуться у 33 вагових категоріях, – розповів Роман Чорненький. – Деякі діти вперше беруть участь у таких масштабних спортивних заходах, то ж їм цікаво позмагатися із незнайомими їм суперниками, підвищити свій рівень». Він також додав, що турнір має благодійну мету – тут збирають кошти для воїнів Збройних Сил України.

«Ми вдячні ЗСУ за те, що діти можуть займатися спортом і змагатися, і за те, що Волинь лишається мирним регіоном України. Попри війну в країні, у нас проводяться спортивні турніри, на яких юні спортсмени мають змогу здобувати перемоги, показувати свої досягнення та долучатися до найблагороднішої справи – допомоги нашим захисникам», – зазначив Григорій Пустовіт.

Він також висловив вдячність організаторам та меценатам турніру і наголосив, що проведення заходів, спрямованих на популяризацію здорового способу життя та активного дозвілля, завжди буде пріоритетом для влади.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*