офіційний сайт

ТРИ ГІМНИ: ВОЛИНЯНИ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ЄВРОПИ

До символічної мистецької акції разом з містянами, молоддю та громадськими активістами долучився і голова обласної ради Григорій Недопад.

9 травня Україна разом із європейською спільнотою відзначає День Європи. Це своєрідне пошанування успішної моделі мирної співпраці між державами, яка ґрунтується на спільних цінностях: свободи, демократії, поваги до прав людини.

На Волині одна з традицій відзначення цього свята – мистецьке дійство під назвою «Три гімни». Дійство відбулося на символічному місці – під Любартовим замком, де у 1429 році європейські монархи уперше заговорили про об’єднання Європи задля зовнішньої безпеки та започаткували міжнародну дипломатію замість сепаратистських змов. Саме тут і розгорнули три знамена: Волині, України і Європейського союзу, а славетний Волинський академічний народних хор почергово виконав три гімни: пісню-візитівку області «Волинь моя», Державний Гімн України та «Оду до радості» – головний піснеспів ЄС.

«Цьогоріч Україна відзначає День Європи у статусі кандидата на членство в ЄС. Але багато століть тому сама історія зробила нашу державу і Волинь зокрема невід’ємною частиною економічного і культурного європейського простору. У нас спільні цінності і однакові прагнення, за які сьогодні українці віддають життя на фронтах. І цей внесок у мирне та благополучне майбуття об’єднаної Європи неможливо переоцінити», – підсумував завершення акції горлова Волиньради Григорій Недопад.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*