офіційний сайт

ТАТО, МАМА, Я – АКТИВНА СІМ’Я: ДВІ З ТРЬОХ МЕДАЛЕЙ – У ВОЛИНЯН

У всеукраїнському фестивалі, який щороку традиційно проводить Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», найспортивнішими та найактивнішими визнали одразу дві родини з Луцька.

На швидкість, силу, спритність, влучність, координацію і витривалість загалом змагалися 80 команд з усіх областей України. Учасники мали якнайшвидше і найвправніше здолати смугу перешкод, де належало зрушити за допомогою линви вантажівку, взяти висоту, щонайдалі закинути диск, зібрати кулі на воді, пройти перегони на візках і синхронно усією родиною якнайдовше виконати вправи зі скакалкою під назвою «хто не скаче, той – москаль».

За підсумками змагань з результатом 6,23 хв срібло здобула команда «Серце Волині» – сім’я Возняків. «Маємо трьох діток та одного внука. Ми – не професійні спортсмени, а до фестивалю долучилися завдяки старшому сину Захару. У 2016 році здобули перше місце на всеукраїнських змаганнях «Тато мама і я – спортивна сімʼя». А коли підросла найменша донечка Христинка, з минулого року ми знову активні учасники цих сімейних перегонів», – розповідає тато Іван.

Бронзу ж вибороли «Волинські леви». Вадим, Юлія і Злата Демчуки – палкі поборники здорового та активного способу життя. Вперше участь у фестивалі сім’я взяла минулоріч і одразу здобули першість на міських та обласних змаганнях. «Цього року участь була під питанням, через серйозну травму нашого тата. Проте стимул і мотивація донечки не дозволили нам здатися. Ми знову перемогли на міському і обласному етапах і піднялися на третю сходинку на Всеукраїнському», – з гордістю оповіла мама Юлія.

Волинська обласна рада щиро вітає переможців!

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*