офіційний сайт

СУЗІР’Я УСПІХУ: В КНЯГИНИНІВСЬКОМУ ЛІЦЕЇ ВІДЗНАЧИЛИ НАЙСТАРАННІШИХ УЧНІВ

Грамоти і цінні подарунки 55 переможцям і призерам різноманітних олімпіад, конкурсів та турнірів вручив заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт.

«Наші діти перемогли на олімпіадах з англійської та німецької мов, також мають здобутки у міжнародних конкурсах та проєктах. Вони проявили себе на всеукраїнських та обласних конкурсах та турнірах «Мій Шевченко», «Я – журналіст», літературно-мистецькому конкурсі ім. Юліуша Словацького, де показали свою майстерність у написанні наукових робіт та декламації віршів. – зазначила керівниця ліцею. Депутатка обласної ради Ольга Омелько. – Ми пишаємося нашими вихованцями, адже вони беруть активну участь у програмі обміну майбутніх лідерів Future Leaders Exchange Program Flex, яка фінансується урядом Сполучених Штатів. Одразу двоє наших ліцеїстів стали переможцями цього конкурсу».

Очільниця ліцею підкреслила: для вмотивованих дітей немає меж. Вихованці Княгининівського ліцею перемогли і в Міжнародному конкурсі до Дня Європи, організованому Хорватською економічною школою з нагоди виборів до Європарламенту. В конкурсі взяли участь 147 учасників з 4 континентів.

«В кожному з вас є дар, який ви маєте активно розвивати та вдосконалювати. Це дозволить вам щодня ставати кращими, бути успішними в професії та в житті, тож не випадково, що цей захід має назву «Сузір’я успіху». Будьте успішними, вірте в свої сили, в свої таланти та не зупиняйтеся на досягнутих цілях». – звернувся до ліцеїстів Григорій Пустовіт.

Успіхів ліцеїсти досягають не лише в навчанні, вони ініціативні і в позакласній роботі: мають відзнаки всеукраїнських конкурсів як от «Школа проектного менеджменту» , організованого Луцьким національним технічним університетом та Малою академією наук, конкурс креативних ідей «Зробимо Волинь кращою», організований Волинським національним університетом ім. Лесі Українки, долучалися до Всеукраїнського військово-патріотичного конкурсу «Сокіл Джура» та брали участь в обласній акції «Без сім’ї і свого роду – нема нації та роду». Крім того, вони активно вивчали історію волинського краю та досліджували власний родовід, за що здобули окремі відзнаки від гостей заходу.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*