офіційний сайт

СУСПІЛЬНА РЕІНТЕГРАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ І ПЕРСПЕКТИВИ ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ

До роботи благодійної науково-практичної конференції із зазначеної тематики долучився перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук. В обговоренні взяли участь також представники різних гілок влади, громадського сектору та військовослужбовці.

Організатором заходу заходу виступила громадська організація «Інститут транскордонних ініціатив», а його партнерами – Волинська обласна рада, Луцька Міська Рада, Лабораторія проектів та ініціатив, Rotary Club Lutsk Volyn Pride

Народний депутат України, член Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Тарас Тарасенко зауважив, що найперше варто визначитися: інтегруємо ветеранів у суспільство чи інтегруємо суспільство для ветеранів. «Я думаю, що суспільство має інтегруватись для ветеранів, навчитись жити разом. Це складний виклик для повоєнного стану, в якому будемо жити, – переконаний парламентар. – Ми досліджуємо досвід США, Ізраїлю, але у них немає такої кількості військовослужбовців, які ще повернуться і уже повертаються додому. Тому належить знайти рішення, щоб побудувати шлях для якісного партнерства».

Юрій Поліщук зазначив, що в області активно розбудується мережа реабілітаційних центрів, зокрема створюється потужний заклад в Ковелі, який буде працювати не тільки в напрямку реабілітації, а й реінтеграції військовослужбовців. «Питанням реінтеграції мають займатися органи влади, керівники підприємств, бізнес, громадські організації. Це має бути симбіоз усіх структур з єдиною метою – створити комфортні умови для ветеранів, – підкреслив перший заступник голови Волиньради. – Так, Луцька міська рада активно працює в напрямку реінтеграції ветеранів, але є громади, які не мають можливості зробити таку велику роботу. Тому ми, обласна рада, як найвищий представницький орган краю маємо працювати з громадами, департаментами соціальних служб над тим, аби в кожній громаді був осередок життєстійкості для ветеранів».

Він також відзначив почесними грамотами обласної ради людей, які працюють над питанням реінтеграції військовослужбовців, зокрема членів громадської організації «Інститут транскордонних ініціатив» Ольгу Корнелюк, Сергія Цимбалюка і Тетяну Шматковську.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*