офіційний сайт

СТРІЛЬЦЯМ 2-ГО ОСБ ПЕРЕДАЛИ ДРОН ПОЛІПШЕНОЇ МОДИФІКАЦІЇ

Під час візиту до обласної ради літальний апарат прийняв командир 2-го окремого стрілецького батальйону 68-ї окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша Ігор Бурдейний.

На Волинь комбат прибув не лише подякувати за допомогу підрозділу, де служать багато наших краян, але й заручитися підтримкою земляків у найактуальніших потребах захисників, які зараз протистоять агресору на Запорізькому напрямку.

Саме в такій узгоджувальній зустрічі взяли участь голова обласної ради Григорій Недопад, депутат Ігор Лех, заступник керівника виконавчого апарату ради Юрій Ройко, парламентар Вячеслав Рубльов та директорка Волинського медінституту Тетяна Пастрик.

Одне з прохань полковника Бурдейного відразу ж і виконали – вручили квадрокоптер поліпшеної модифікації DJI Matrice 30 Enterprise у комплектації з інтелектуальною акумуляторною станцією та двома запасними батареями. Його придбав колектив медінституту. Особливістю цього БПЛА, вартістю понад 190 тисяч гривень, є його стійкість до екстремальних погодних умов, 3 камери (ширококутна, масштабування та теплова) з лазерним далекоміром, датчики подвійного бачення для більшої ефективності пілотування та безпеки польотів і найголовніше – підвищена вантажопідйомність.

Голова обласної ради Григорій Недопад висловив вдячність військовослужбовцям за захист і запевнив у незмінній підтримці оборонців.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*