офіційний сайт

СТАРТУВАВ ОБЛАСНИЙ ЕТАП ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОЇ ГРИ “СОКІЛ” (“ДЖУРА”)

До гри, яка упродовж двох днів триватиме на Ковельщині, доєдналися близько 200 учасників з усіх громад області. Привітав команди перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук.

Гра «Сокіл» («Джура») є базовою основою для комплексної системи національно-патріотичного виховання учнівської молоді в Україні. Основна її мета – це відродження національних традицій і культурної спадщини, формування всебічно розвиненої, духовної особистості, набуття учнями знань, умінь та навичок, необхідних захиснику України. Базою організації гри в освітніх закладах є: учнівське самоврядування, засноване на традиціях козацького кола, вільного народного віче; добровільне об’єднання дітей та молоді для виконання завдань гри у рій – клас, гурток тощо, сотню –паралель класів, курінь – заклад освіти.

Упродовж гри діти навчаються під час майстер-класів з домедичної підготовки, інженерно-саперної справи, зброярської та тактичної підготовки, беруть участь у конкурсах.

«Патріотичне виховання на Волині має давні і добрі традиції. Бо ще 100 років тому, в часи УНР, була величезна кількість воїнів, які брали участь у вишколах та продовжували традиції козаків. Ці змагання мають надзвичайне значення для українських школярів, адже гартують їхнє тіло і дух. Ці діти будуть гідними захисниками своєї держави», – переконаний Юрій Поліщук.

Переможці обласного етапу будуть представляти Волинь на всеукраїнському рівні.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*