офіційний сайт

ЩОБ ХОЧ НА ДЕНЬ ЗАБУТИ ПРО ВІЙНУ…

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей благодійна організація Карітас-Спес Луцьк влаштувала масштабне і барвисте свято. Серед тих, хто підтримав малих цього дня, були голова обласної ради Григорій Недопад, представниця Уповноваженого з прав людини Верховної Ради України Юлія Спас та віцеконсул Генерального консульства Республіки Польща у Луцьку Божена Барановська.

На святкові розваги до Луцького замку організатори запросили майже пів тисячі малечі, підлітків та юнацтва, а також їхніх батьків з різних громад області. Це діти з інвалідністю, з багатодітних та малозабезпечених родин, внутрішніх переселенців.

Головний організатор, керівник Карітас-Спес Луцьк, отець-канонік Павло Хом’як зазначив: «Діти – це не тільки наше майбутнє, а й сьогодення. І завдання дорослих у цей важкий час потурбуватися, щоб вони не були позбавлені радощів безтурботного дитинства».

«І цього дня, коли у світі відзначають безумовне право дітей на щасливе, повноцінне, наповнене усіма втіхами і можливостями мирне буття, в українських містах та громадах виють сирени і рвуться бомби. Ми намагаємося зробити все, аби захистити наших дітей від цієї страшної реальності. Дякую організаторам за чудове дійство, яке дозволить присутнім тут хоча б ненадовго забути про війну і насолодитися неймовірними емоціями свята», – зауважив голова Волиньради Григорій Недопад.

Упродовж дня на 12-ти локаціях для малечі діятимуть веселі розваги, пізнавальні майстерки, цікаві конкурси. Про особливості професії дітям розповідатимуть рятувальники, поліцейські та медики. Окрім того організатори подбали і про частування. Кожна дитина також отримала персональний подарунок від благодійників.

Карітас-Спес Луцьк

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*