офіційний сайт

ЩЕ 7 ОБЛАСНИХ КОМУНАЛЬНИХ УСТАНОВ ОТРИМАЛИ ВІДЗНАКИ ЗА ДОПОМОГУ ОБОРОНЦЯМ

Із вдячністю пам’ятні гравертони керівникам колективів вручили сьогодні голова Волиньради Григорій Недопад та заступник керівника апарату ради Юрій Ройко.

«Переважна більшість наших обласних комунальних закладів є неприбутковими організаціями і виконують соціальну функцію, тож зарплатня там, м’яко кажучи, не найвища. А окремі, як наприклад, наші санаторії, у час війни переживають не найкращі часи. Окрім того, у кожному колективі є ті, хто у лавах захисників, або ж служать близькі рідні, і ви персонально підтримуєте їх. Організовуються вами й інші акції на поміч ЗСУ. Тому тим ціннішою була щира готовність комунальних установ долучитися до ініціативи засновника і закрити критичну потребу у квадрокоптерах та іншому обладнанні для наших волинських бійців. Окрема вдячність за висловлену кожним із вас готовність продовжити практику допомоги цим найбільш затребуваним обладнанням», – звернувся Григорій Недопад до керівників установ.

На різних ділянках фронту підрозділи, де служать волиняни, вже отримали 2 FPV-дрони від працівників санаторію «Лісова пісня», стільки ж дронів-камікадзе – від Управління будинком Волинської обласної ради, один такий – від кількаосібного колективу обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі, по одному MAVIC надіслали оздоровниця «Пролісок», КП «Волиньпроект» та Волинський навчально-курсовий комбінат, надпотужний генератор забезпечили працівники офісу КП «Волиньприродресурс».

Керівники установ запевнили, що допомога силам оборони і надалі залишатиметься їхнім пріоритетним суспільним обов’язком.

Більше фото за посиланням: https://photos.app.goo.gl/sjFP6QTmqEHhas3A9

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*