офіційний сайт

ЩЕ 30 ДРОНІВ ДЛЯ 4 ПІДРОЗДІЛІВ – ВІД ВОЛИНЬРАДИ

Квадрокоптери та іншу допомогу цього разу на Запорізький напрямок фронту доправили голова обласної ради Григорій Недопад, депутати Ігор Лех та Володимир Бондар, а також парламентар від Волині Вячеслав Рубльов.

Три десятки БПЛА, а це Mavic 3 Pro та FPV, а також засоби для виявлення ворожих дронів розподілили між чотирма військовими підрозділами, де несуть службу волинські захисники. Це, зокрема, 2-ий мотострілецький батальйон 128-ої окремої гірсько-штурмової бригади, 12-та окрема бригада армійської авіації імені хорунжого Віктора Павленка, 110-та окрема механізована бригада імені генерал-хорунжого Марка Безручка і 30-та ОМБр імені князя Костянтина Острозького.

Цей транш допомоги оборонцям у координації з Волиньрадою забезпечили колективи обласних комунальних закладів: госпіталь інвалідів війни, фтизіопульмонологічний диспансер, обласна стоматполіклініка, будинок дитини, санаторій «Лісова пісня», ОДЮСШ, Володимирська, Нововолинська і Затурцівська спецшколи, Шацький лісовий і Луцький педагогічний коледжі, Люблинецький та Нововолинський науковий ліцеї, еколого-натуралістичний центр, бібліотеки для юнацтва і наукова, центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, центр по здійсненню соціальних виплат, а також обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі.

Разом з безпілотними засобами обранці Волинської громади також доставили воїнам і кілька волонтерських вантажів з амуніцією, медикаментами, гігієнічними засобами та продуктами харчування.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*