офіційний сайт

ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ДНІ – ДЛЯ МАЛЕЧІ: ЩОБ КОЗАЦЬКОМУ РОДУ НЕ БУЛО ПЕРЕВОДУ

Волинський академічний обласний театр ляльок та Луцька музична школа №1 імені Фредерика Шопена презентували мистецький проєкт “Борітеся…”, приурочений 210-ій річниці від дня народження Тараса Шевченка. Участь у патріотичній імпрезі взяв і перший заступник голови Волиньради Юрій Поліщук.

Познайомити малечу з творчістю Кобзаря, розповісти про його життя і багатогранну особистість, вшанувати пам’ять про нього, долучити до витоків національних духовних цінностей, відчути єднання українства – такою була мета поетично-музичного дійства. У супроводі мелодій прозвучали найкращі твори Шевченка, були виконані і пісні, народжені сьогоденням.

До творення патріотичної постановки долучилися юні читці зразкової театр-студії “Бешкетники”, тріо “Лелія”, учні та викладачі Луцької музичної школи №1, а також актори Волинського театру ляльок. Вхід для усіх охочих був вільним, натомість глядачі і учасники мистецького проєкту робили благодійні пожертви на підтримку захисників.

Перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук подякував організаторам та учасникам за зворушливу імпрезу: «Це і є зв’язок поколінь, у цих маленьких патріотах, які так по-дорослому вдумливо читали пророчу поезію Кобзаря, виразно проглядається код нації – вільної, сильної, нескореної. Тарас Шевченко народився кріпаком, але своїм прагненням волі і досі надихає нащадків. Він довгі роки провів на чужині у засланнях, але зберіг безмежну любов до України та свого народу. Він усе життя своїм словом боровся за нашу свободу, і ми сьогодні продовжуємо цю боротьбу, вірні його заповіді: «Борітеся – поборете! Нам Бог помагає! За нас правда, за нас слава і воля святая!».

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*