офіційний сайт

РОЖИЩЕНСЬКИЙ БУДИНОК ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ ВІДЗНАЧИВ 70-РІЧЧЯ

На благодійний концерт з нагоди ювілею дитячого закладу позашкілля прибули голова обласної ради Григорій Недопад, депутатка Волиньради і помічниця народного депутата України Вячеслава Рубльова Оксана Філіпчук, Рожищенський міський голова В’ячеслав Поліщук, мешканці громади.

Місцевий будинок дитячої творчості відвідують близько 850 дітлахів з усіх куточків громади. Григорій Недопад пригадав, як і сам займався тут і подякував за настанови та навчання своєму педагогу – Олександру Баканову.

«Рожищенський будинок дитячої творчості – неодноразовий призер всеукраїнських конкурсів та фестивалів. Тут розвивають у дітей їхні таланти та допомагають розкритися творчій особистості. З початком повномасштабного вторгнення вихованці спільно зі своїми наставниками активно допомагають нашим воїнам, долучаються до різноманітних патріотичних заходів. Вдячний кожному викладачу за їхню працю та за виховання справжніх патріотів», – зазначив голова обласної ради.

Оксана Філіпчук в свою чергу передала вітання від народного депутата України Вячеслава Рубльова. «Ви – одні з найкращих, і я бажаю й надалі лишатись такими і тримати цей високий рівень. Дякую педагогам за розвиток наших дітей, дякую дітям за їхні старання та бажання зростати», – висловила вона вдячність.

Також Оксана Філіпчук вручила колективу будинку дитячої творчості подарунок від народного депутата Вячеслава Рубльова – екран для проєктора. Окрім того нагороди та подяки отримали кращі педагоги закладу.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*