офіційний сайт

РОДИНИ ЗАГИБЛИХ ВОЇНІВ КНЯЗІВСЬКОЇ БРИГАДИ ОТРИМАЛИ ПАМ’ЯТНІ ВІДЗНАКИ

У такий спосіб командування 14 ОМБр ім. князя Романа Великого віддає шану пам’яті та вдячність своїм полеглим побратимам.

На церемонію нагородження були запрошені батьки, дружини, діти, брати і сестри загиблих військовослужбовців. Вклонитись пам’яті полеглих Героїв та подякувати їх родинам прийшов перший заступник голови Волиньради Юрій Поліщук.

Зазначалося що від початку свого створення – у грудні 2014 року – 14 ОМБр виконувала найскладніші бойові завдання у зоні проведення АТО. Київщина, Житомирщина, Миколаївщина, Донеччина, Харківщина – це мапа бойового шляху військової частини за час повномасштабного вторгнення. Зараз князівські воїни виконують бойові завдання на Куп’янському напрямку. Їхнє кредо: «Можемо все, всюди, завжди! Та Своїх не забувай, ворогам не прощай! Перемога за нами!!!».

Посмертну відзнаку полеглим воїнам 14-ї ОМБр «Князівський хрест Героя. «Навіки в строю» їхнім рідним вручив заступник командира частини, підполковник Василь Лапчук. «Ще вчора я зі своїми бойовими побратимами нищив ворога на Куп’янському напрямку. Сьогодні ж стою перед вами і маю велику честь вручити пам’ятні відзнаки родинам наших Героїв, які для України зробили усе, що могли, віддавши найцінніше – своє життя», – наголосив він та запропонував усім присутнім вшанувати пам’ять про загиблих хвилиною мовчання.

Князівський хрест Героя отримали понад сотня родин полеглих воїнів.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*