офіційний сайт

РЕКОМЕНДОВАНО ПОГОДИТИ: ОСВІТНЯ КОМІСІЯ РОЗГЛЯНУЛА КАДРОВІ ПИТАННЯ

Під час засідання постійної комісії з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку йшлося про схвалення кандидатур на посади керівників двох освітніх закладів області. У роботі комісії взяв участь перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук.

Так, депутати проголосували за погодження кандидатури Ірини Лозовської, яка стала переможницею конкурсу на зайняття посади директора обласного наукового ліцею, і рекомендували голові обласної ради Григорію Недопаду призначити її керівником освітнього закладу та укласти трудовий договір терміном на 6 років.

Також під час комісії депутати розглянули питання щодо керівника обласного центру національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді. Очільник цього закладу Богдан Бальбуза з перших днів повномасштабного вторгнення несе службу в лавах Збройних Сил України. У зв’язку з неможливістю виконання обов’язків директора центру депутати схвалили пропозицію покласти виконання обов’язків керівника закладу на заступника директора з адміністративно-господарської роботи Віталія Заянчуковського. При цьому варто зауважити, що увільнення Богдана Бальбузи від виконання обов’язків директора відбувається зі збереженням місця роботи і посади.

Окрім того члени профільної комісії рекомендували депутатам підтримати проєкт рішення ради «Про план роботи обласної ради на І півріччя 2024 року».

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*