офіційний сайт

РЕГІОНИ ПОЛЬЩІ, ІТАЛІЇ ТА УКРАЇНИ ОБГОВОРИЛИ СПІЛЬНІ ПРОЄКТИ

Тристороння зустріч щодо співпраці у відбудові України відбулася у Люблінському воєводстві Республіки Польща. Волинську область під час переговорів щодо реалізації спільних проєктів представляли заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт та заступник очільника ОВА Олександр Троханенко.

Учасниками зустрічі від України також стали представники Рівненської, Закарпатської Луганської, Одеської, Хмельницької та Львівської областей. Усі ці регіони мають тісну співпрацю з Люблінським воєводством, а в перспективі мають нагоду поглибити відносини із італійським регіоном Лаціо.

«Наші італійські партнери зацікавлені у налагодженні конструктивних відносин із регіонами України, які мають багаторічну, тісну співпрацю із Люблінським воєводством. Керівництво регіону Лаціо має намір узгодити конкретний план дій щодо відбудови України та реалізації майбутніх спільних проєктів», – зауважив віце-маршалок Люблінського воєводства Збігнєв Войцеховський.

Заступник голови Волиньради Григорій Пустовіт висловив щиру вдячність польській стороні за їх гостинність та ініціативу щодо проведення цієї вкрай важливої для України та предметної зустрічі з італійськими партнерами. “Великої подяки заслуговує те, що уряд Італії сьогодні демонструє неабияку зацікавленість у вступі України до євроспільноти. У цій країні знайшли прихисток й тисячі наших співвітчизників. Нинішні перемовини довели, що і Італія, і Польща рішуче налаштовані долучатись до відновлення України, навіть не чекаючи завершення війни, – наголосив він. – На щастя, Волинь залишається тиловим регіоном. Всі свої зусилля ми спрямовуємо на підтримку військових, створення безпечних та комфортних умов для тисяч внутрішньо переміщених осіб і релокованих підприємств. Між тим, вже сьогодні необхідно подбати про розвиток нашої області, як прикордонного регіону, який має усі можливості для розширення транскордонної співпраці та залучення іноземних інвестицій. І я задоволений, що вдалось узгодити конкретні кроки щодо успішної та ефективної реалізації майбутніх спільних проєктів».

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*