офіційний сайт

ПРИСЯГНУЛИ НА ВІРНІСТЬ ПРОФЕСІЇ: У КОВЕЛЬСЬКОМУ МЕДКОЛЕДЖІ – ВИПУСКНИЙ

Із здобуттям фаху молодших спеціалістів-бакалаврів – медсестер, фармацевтів та фельдшерів привітав і перший заступник голови Волиньради, член Наглядової ради Ковельського фахового медичного коледжу Юрій Поліщук.

Сьогодні дипломи про завершення освіти отримали 82 випускники і урочисто заприсяглися вірно служити медицині на благо людей. Це – підсумок натхненної праці викладачів, сумлінних старань самих студентів та вболівання їхніх батьків.

Директорка коледжу Олена Григола, випроводжаючи молодих спеціалістів у широкий світ, побажала їм стати успішними в житті, досягти досконалості в професії, впевнено йти до своєї мети, бути вірними синами й доньками своєї держави.

Свідченням того, що юнаки і дівчата виховані патріотами і сповідують активну громадянську позицію, став черговий підсумок їхньої волонтерської діяльності – до випускного студентський та викладацький колективи медколеджу закрили збір і придбали для захисників квадрокоптер.

Передати дрон воїнам на передову доручили першому заступнику голови обласної ради і члену Наглядової ради Ковельського фахового медичного коледжу Юрію Поліщуку. Він подякував студентам і педагогам за невтомну волонтерську діяльність, відзначив високий рівень освітньої підготовки та виховної роботи у закладі. «Багато ваших попередників – випускників коледжу сьогодні несуть службу у лавах Збройних Сил України. Вони будуть горді дізнатися, що у цивільному житті на варту порятунку здоров’я і життя волинян їм прийде гідна зміна. На вас чекає дуже відповідальний етап – відбутися у професії та знайти себе у житті. Бажаю використати усі шанси, докласти максимум старань і зробити правильний вибір. Нехай здійсняться усі мрії, а бажання творити надихає на великі звершення під мирним небом України. У добру путь!», – звернувся Юрій Поліщук до випускників.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*