офіційний сайт

ПРИПИНЕННЯ ПОВНОВАЖЕНЬ І ПРИЗНАЧЕННЯ: КАДРОВІ РІШЕННЯ СЕСІЇ

Більшістю голосів Волиньрада достроково припинила повноваження депутата обласної ради VIII скликання Валентина Кошельника. Таке рішення ухвалено, враховуючи його особисту заяву про складення депутатських повноважень, а також відповідно до рекомендацій постійної комісії з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією. Про це рішення обласної ради буде невідкладно поінформовано Волинську обласну територіальну виборчу комісію.

Окрім того радою схвалено дві кандидатури на посади керівників обласних комунальних закладів. За призначення Віктора Максимюка на посаду директора комунального підприємства «Волинський обласний будинок дитини для дітей з ураженням центральної нервової системи з порушенням психіки» проголосувало 38 обранців громади. Враховуючи подання конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади керівника обласного будинку дитини, а також висновки постійної комісії з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства, Віктора Максимюка призначено директором на контрактній основі строком на 3 роки.

Призначення Алли Єфремової на посаду директорки Волинської обласної бібліотеки для юнацтва підтримали 43 депутати. З урахуванням подання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника обласної книгозбірні для юнацтва, а також рекомендації постійної комісії з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, Аллу Єфремову призначено директоркою на контрактній основі, терміном на 5 років.

Голові обласної ради Григорію Недопаду доручено укласти з новопризначеними керівниками обласних комунальних закладів відповідні контракти.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*